Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn
Wyroby stolarskie i tartaczne

Firma Tartak-Stolarnia Stasiak w Rynie, świadczy sprzedaż mniejszych wyrobów stolarskich.

Nasza oferta handlowa zawiera różnego rodzaju tarcicę, kantówki o wymiarach 120 x 120, 100 x 100, 140 x 1400, 80 x 180, 60 x 160. To proste, surowe, obrobione drewno idealnie nadaje się do budowy konstrukcji szkieletowych. Wśród gotowych elementów konstrukcyjnych oferujemy również w sprzedaży elementy drewnianego szkieletu dachowego czyli więźby dachowej, łaty i kontrłaty.

Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn
Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn

Oprócz podstawowych elementów konstrukcyjnych, produkty firmy Tartak-Stolarnia Stasiak to również deski.o różnej grubości od 20mm do 50mm. Te deski można z łatwością wykorzystywać na deski tarasowe czy deski podłogowe np w domach jednorodzinnych czy domkach letniskowych.

Do naszych gotowych produktów do kupienia należą również drabiny dachowe, które pozwalają na bezpieczne przemieszczanie się po dachach. Wykonujemy sosnowe, wolnostojące drabiny malarskie, funkcjonalne skrzynie i stoły. W ramach naszych usług Firma Tartak-Stolarnia wykonuje schody pod wymiar. Do produkcji spersonalizowanych schodów drewnianych wykorzystujemy elastyczne/sprężyste drewno sosnowe, łatwe w obróbce drewno olchowe lub trwałe i eleganckie drewno dębowe.

Do wykonywanych przez naszą firmę drewnianych domów letniskowych i jednorodzinnych domów z litych bali zawsze montowana jest stolarka okienna i drzwiowa naszej produkcji.