Domki letniskowe
Tartak-Stolarnia Stasiak - nietuzinkowe domki letniskowe z bali i drewna

Spędzaj wakacje w przytulnym drewnianym domku letniskowym

Każdy marzy o przytulnym, niewielkim domku letniskowym, w którym mógłby spędzać letni sezon wakacyjny. Nasza firma Tartak-Stolarnia Stasiak w Rynie pomoże naszym klientom w spełnieniu tych marzeń. Domek letniskowy jest idealnym rozwiązaniem dla klientów, którzy szukają spokoju na łonie natury jak i dla przedsiębiorców, którzy myślą o domkach letniskowych na wynajem krótkoterminowy.

Domki letniskowe z bali - Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn
Domki letniskowe z drewna i litych bali

Lata praktyki i doświadczenia w branży budowlanej jak i lokalizacja w turystycznym sercu Mazur sprawiły, że udało się naszej firmie Tartak-Stolarnia Stasiak wypracować optymalne projekty domków letniskowych, tych prywatnych jak i tych pod wynajem.

Drewniane domki letniskowe firmy Tartak-Stolarnia z Rynu na Mazurach tworzymy w technologii kanadyjskiej. Kanadyjskie wykonanie domku letniskowego charakteryzuje się powstaniem drewnianego szkieletu - głównego stelażu. Do powstałego drewnianego szkieletu, montowane są poszczególne warstwy wewnętrzne i zewnętrze. Do zewnętrznej warstwy domku letniskowego zalicza się wykonanie drewnianej elewacji. Między warstwami właściwymi, drewniany budynek zostaje docieplony wełną mineralną. Wewnętrzna warstwa to obicie ścian wewnętrznych - do czego wykorzystujemy drewno lub płyty kartonowo - gipsowe.

Drewniane domki letniskowe o powierzchni do 35m2 stawiamy na gotowym, przygotowanym fundamencie. Do produkcji poszczególnych elementów konstrukcyjnych wykorzystujemy trwałe i wytrzymałe drewno sosnowe i świerkowe, które nadaje klimatu i naturalnego charakteru domkom letniskowym. Budowa drewnianego domku letniskowego trwa do skończonego stanu surowego obiektu. Firma Tartak-Stolarnia Stasiak z Rynu oddaje domek letniskowy z zamontowanymi drzwiami i oknami, montuje drewniane schody, drewnianą podłogę i listwowanie. Budowa domku letniskowego kończy się na wykonaniu konstrukcji dachu oraz jego ocieplenia i pokrycia.

Na każdym etapie projektu Firma Tartak-Stolarnia Stasiak wspiera swoich klientów. Przy naszych projektach stawiamy na jakość, odpowiednią kadrę, wizję klientów i ekologiczne podejście do wykonania. Dbamy również o aspekty prawne i regulacje obowiązujące przy budowie drewnianych domków letniskowych w Polsce i w całej Europie.

Firma Tartak-Stolarnia Stasiak w Rynie przy produkcji drewnianych domków letniskowych przykłada ogromną wagę do jakości produkowanych materiałów drewnianych. By drewniane domki letniskowe służyły klientom przez wiele lat, drewno poddawane jest dwuetapowej impregnacji. W pierwszej kolejności, na drewno nakładany jest impregnat głęboko penetrujący, który zapobiega pleśnieniu materiałów. W drugim etapie impregnacji wykorzystujemy lazurę ochronną która silnie chroni drewno przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi.

Sprawdź nasze gotowe projekty drewnianych domków letniskowych. Spędzaj wakacje blisko natury!

Domki letniskowe z litych bali i szkieletowe. Wybrane realizacje firmy Tartak-Stolarnia Stasiak Ryn